| anonim_4396 a întrebat:

Ce s-a mai intamplat cu serban huidu? S-a facut bine sau? ast si eu rasp.care stie primeste >funditabig grin< mersi mult

Răspuns Câştigător
| Tr3iii a răspuns:

Şerban Huidu şi-a revenit din coma indusă în care a fost plasat după ce miercuri a avut un accident grav pe o pârtie de schi din Austria şi a reuşit sâmbătă să se ridice pe marginea patului şi să vorbească cu membrii familiei, informează Realitatea TV, citat de NewsIn.

Într-un nou buletin informativ despre starea lui de sănătate transmis sâmbătă de spitalul din Innsbruck, unde este internat, medicii s-au aratat optimişti cu privire la evoluţia pacientului lor.

Săptămâna viitoare, medicii vor decide dacă Şerban Huidu va mai rămâne internat la Innsbruck sau dacă va putea fi adus în ţară.

14 răspunsuri:
| Gicone a răspuns:

Da, s-a facut bine, este constient acum este in conceciu de recuperare si va aparea la TV in cateva saptamani dupa ce isi revine complet. happy

| xamix a răspuns:

Am citit pe net ca e mult mai bine

| xamix a răspuns:

Am citi pe net ca e mult mult mai bine happy

| loricel a răspuns:

Starea lui de sanatate s`a imbunatatit.Va reveni curand in tara.

| xLikeTpu a răspuns:

A iesit din comă.

| Andruza a răspuns:

Daa happy
Asa am auzit ca acum e mult mai bine

| xWeasel a răspuns:

Din cate stiun eu ori sa facut ori se va face bine funda pls big grin

| KaMy a răspuns:

Poi am vazut la tv ca a iesit din coma. si totul e spre bine, tot ce a fost rau a trecut...
Funda?big grin

| iubiricaa a răspuns:

Starea de sănătate a lui Şerban Huidu s-a îmbunătăţit.Doctorii susţin că au tot mai multe motive de optimism. Cu toate că starea "cârcotaşului" este bună, medicii austrieci nu vor, deocamdată, să îl externeze pe acesta pentru a pleca în România, pana pe data 26 ianuarie... Şerban se află în perioada de recuperare acum, dar încă mai primeşte sedative, însă în cantitate mică să nu aibă probleme. sper ca te-am ajutat. funda/?

| cutzu35 a răspuns:

Da este bine acum
perioada grea prin care se afla a trecut si acum este bine si ne bucuram mult pentru el cu totzii

| Ursuletz3Chocolatiu a răspuns:

Se spune ca huidu este bine. dar nu stiu daca este acasa sau inca la spital

| never_5650 a răspuns:

A murit. De plictiseala.

| Anncaa_9701 a răspuns:

Da si-a revenit. dar e inca in spital daca nu ma insel big grin
fuuunda?batting eyelashes

| Teoo15 a răspuns:

Pai din cate am inteles eu s. a facut mai bine adica a trecut de coma si toate celethinking numai ca acum o sa aiba niste traume cerebralee adica o sa ramana cu sechele si chestiithinking pacat de el. in fine cam atat stiu funda?:d.