| Dumbledore a întrebat:

Acum 2 saptamana jumate am avut rubeola, a fost o forma foarte usoara si a trecut repede, azi de dimineata mi-au aparut niste bubite, pete ( putine ) pe fata si am impresia ca si pe picioarestraight face. Ce ar putea fii, sa nu fii erupt in totalitate atunci?

1 răspuns:
| clau1 a răspuns:

Daca ai avut rubeola nu trebuie sa iti faci griji este normal sa apare niste bubite si eu am avut rubeola si dupa ce mi-a trecut mi-au aparut niste pete pe maini fata si picioare