| Angie12 a întrebat:

Acum cateva luni am pus o intrebare la categoria dragoste si sex.
Cand am primit raspunsurile am vrut sa le vad si imi scria,, Internet Explorer cannot display the webpage,,. de ce?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Au mai existat si se pare ca mai exista uneori probleme de accesare a TPU de catre cei care folosesc browser-ul IE, desi s-a spus ca s-au rezolvat. Descarca si foloseste alt browser, Google Chrome ori Mozilla Firefox, acestea merg foarte bine. Succes si numai bine!

| xCatastrophe a răspuns:

Uneori site-ul mai are probleme din cauza ca multi dau raspunsuri sau pun intrebari si le acorda atentie asa ca e putin cam greu. Ori ti-a picat netul pentru vreo 2 minute si eu mai patesc asa.

| Lori34 a răspuns:

Poi si mie mi s-a intamplat asta.Se poate sa fi picat netu sau erau defectiunu tehnice.Mie mi sa reparat dupa ceva timp vreo cateva ore dar mi sa itamplat de a tinut o saptamana si ceva...