| Karinnaa a întrebat:

Acum termin clasa a 11-a, in a 12-a vreau sa am mut la alt profil, vreau sa ma mut la actorie la Dinu Lipatti, credeti ca ar fi posibil? Stiti cumva ce diferente sunt de dat? Eu sunt la profil mate-info.

Răspuns Câştigător
| beatixee a răspuns:

Buna.Cred ca este posibil de a te muta...Dar poti intra pe baza unei probe de aptitudini:monolog, povestire, poezie, spontaneitate. Liceul are site-ul sau... poate gasesti acolo mai multe informatiihappy Bafta ca sa intrii happy

1 răspuns: