| KingJulien a întrebat:

Acus mai este putin si vom striga Hristos a Inviat! voi cum faceti sa rezistati la Inviere ca nu vreau sa adorm in biserica crying

Răspuns Câştigător
| florinbia68 a răspuns:

Bea mult Pespsiii...si cafea!

5 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Am impresia ca te-ai dus la biserica doar ca sa te afli in treaba!

| Diddy a răspuns:

Sluja tine pana pe la 4-5, nu cred ca ai de gand sa stai atata. laughing
Eu o sa stau 1 ora max.
Cat rezist. big grin
Daca tu vrei sa stai mai mult, bea o cacao sa nu adormi. laughing
App, pe la mine se zicea inca de dimineata "Hristos a inviat!", primeam mesaje cu "Paste fericit!". Aiurea, nu?rolling on the floor

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Nu stiu bea o cafea un energizant inainte laughing

| EduardTPU a răspuns:

Foarte simplu! Nu ma duc! Daca tot adorm pe acolo ce rost are sa ma mai ducwinking dar probabil tu esti dus cu forta avand niste parinti foarte traditionalisti si credinciosi...si prin urmare nu ai ce face decat sa-ti pui scobitori in la genelaughing.glm...Paste fericit!

| AndressAndreea a răspuns:

Pai daca ai dormit de pranz nu-i e nici o problema. Daca nu, ti-as recomanda niste Cola sau energizant!