| espidi3 a întrebat:

Ai 2.0107Euro credit activ inclusiv pana la 26.08. 2013, ce se intampla daca nu mai incarc pana la data specificata? imi expira cei 2 euro? sau pot sa mai incarc 2 euro in data de 1.09. 2013 si o sa am 4euro in total? va rog am nevoie de ajutor

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu incarci nu vei mai putea suna, cu exceptia numarului de urgenta. Suma ramane in continuare si la reicarcare se adauga la suma cu care reincarci. Tu vei putea fi sunat si in continuare.