| danielson a întrebat:

Aveti idee dupa cat timp expira un cod de reincarcare de 5 euro de la Orange?
Mi-am cumparat credit dar nu vreau sa incarc chiar acum...si sa stiu pana cand pot sa-l tin.

Dau FUNDAhappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu expira. 6luni e sigur.

2 răspunsuri:
| Cristina8145 a răspuns:

Am luat si eu un cod de reincarcare de 5 euro si nu l-am utilizat timp de o luna deoarece aveam credit. iar cand am incercat am primit mesaj ca codul a fost deja folosit.[nu l-a utilizat nimeni stiu sigur asta] Ce as putea face?

| saria a răspuns:

Apelati serviciu clienti,ei va pot lamuri, ca doar asta le este meseria, luaiar..., cristina apeleaza la opc
succes