| alessyo21 a întrebat:

am si eu o problema. am facut primul meu id de messenger pe la 8 ani si pana la 13 ani jumatate nu l-am schimbat dar cand am intrat in pc la un tip sa ii arat ceva de "metin2" m-a scos dintr-o data si de atunci mi s-a blocat si id-ul chiar nu stiu ce s-a intamplat si acum nu il pot debloca e blocat permanent de 1 an jumatate nu mai merge scrie:"There was a problem signing you in to Yahoo! Messenger.
Your account has been locked. Please click "Forgor Password... " to start unlocking process. (81003003) dar am o problema nu imi mai stiu datele puse acum cativa ani... ce asi putea face eram un copil nu stiam ca o sa imi trebuiasca alea!big grinbig grin va rog ajutati-ma. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AndyServerFull a răspuns:

Baiatul la care te-ai dus a avut un hack foarte bun iar el tia spart parola de la el de aia nu iti mai merge...si eu am hacku si iti spun ca asa se intampla... vorbeste cu baiatul ala si tregel putin de limbalaughing

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cineva ti-a spart id-ul...
nu ai ce face daca ai uitat datele de logare. poti doar sa iti faci unul nou

| Smiley923 a răspuns:

Pai singura rezolvare este sa-ti creezi alt id(adresa de mail) pentru ca daca ai uitat datele/...