| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma va rog mult! credeti ca va merge planul meu? as vrea sa ma duc la dinu lippati sectiunea canto si actorie particip la castinguri merg la preselectii daca am sansa cu vocea mea la eurovision si asa pot ajunge artista completa.
1.Credeti ca va mergi
2.Credeti ca voi reusi pana la 18 ani?

dau funda si vot promit

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Star.devii dupa o lunga cariera si mai multe succese rasunatoare in tara,ia exemplu pe INNA,vezi biografia oricarui artist este publica,vezi studiile,activitatea, ce concerte are, spetacole.Toate acestea contribuie la propunerea data apoi de un juriu f exigent de a o propune sa reprezinte Romania la festivaluri internationale.Ma repet esti inca tanara,fa un canto,ceva instrument clasic etc,apoi o facultate de profil si incet te ridici si de vei fi STAR vei fi si in lotul de reprezentante ale Romaniei,iti urez din toata inima acest lucru,totul se rezuma la muuulta munca si pasiune,nopti nedormite,lacrimi, dezamagiri, nimeni nu a obtinut ceva deodata mai ales titlul de STAR (vedeta). Succes.

2 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Mdaaa, dar intai scapa de accentul moldovenesc : ' mergi" Eu cred ca va merge, acum depinde sidaca esti ambitioasa sicrezi in tine. Trebuie sa investesti in asta. Mai intai vb cu mama ta si cu tatal tau. Ei te vor ajuta cel mai mult in asta. Incearca si daca te descuri contiuna. poti sa incerci la Vocea Romaniei, Xfactor sau Romanii au talent. Strange banii tai si mereu stii ca ai bani sa poti sa iti iei ce trebuie. Noroc si sper sa ma anunti daca reusesti.

| girls97 a răspuns:

Buna da eu una cred ca va merge dar va trebuii sa dai multi bani...sh depinde cati ani ai acum big grin