| anonim_4396 a întrebat:

Help! plizz raspundeti! 1.Liceul Dinu Lippati este bun?

2. Poti ajunge artist complet inainte de 18 ani daca te duci acolo?

3. Te anunta profesorii de canto si actorie daca urmeaza vre un casting legat de actorie sau canto?
funda si vot promit

Răspuns Câştigător
| pinkqueen98 a răspuns:

Buna din noukiss.ma bucur ca te'am putut avuta prima oarahappy
Deci:
1.Da,categoric ca este foarte bunhappy.[P.S.se intra cu media 9, 80 9, 90 10kiss]
2. Daca ai talent da, poti ajunge artist dar nu complethappy.De la 18 ani vei fi "complet"laughing.
3.normal ca te vor anuntahappy! este in favoarea lor sa se mandreasca cu tine daca vei lua in casting!
Dinu Lipatti este cel mai bun liceu de talente din Romania!kiss
Succes!happy

| anonim_4396 explică (pentru pinkqueen98):

Artist complet adica, si cantaret si actor?

| pinkqueen98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu sigurantakiss!

| anonim_4396 explică (pentru pinkqueen98):

Am vazut ca esti junior si nu imi poti trimite mesak cu id-ul mi-l dai aici?

| pinkqueen98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Loloacadeadeciocolata