| axuuu92 a întrebat:

Ajutor! am facut acum o luna niste dvd-uri cu toate pozele mele din laptop si dupa ce l-am tras pe dvd am formatat laptopu, acum cand am vrut sa bag pozele in laptop introduc dvd-u in laptop mi-l citeste dar cand intru pe poza nu mi-o deschide. no preview avaible. ajutor

2 răspunsuri:
| cagulatu a răspuns:

Daca nu deschide niciuna, inseamna ca nu ai scris bine DVD-ul. Datele s-au pierdut sa zicem asa. Trebuia sa le pui pe un Stick ceva.

| scr a răspuns:

Probabil nu ai tras cum trebuie pe DVD, sau dintr-un motiv sau altul, unitatea DVD nu citeste.
Oricum, mai sunt ceva sperante sa recuperezi pozele de pe DVD (daca datele sunt acolo) sau dupa hard-ul laptop-ului.
Daca esti dispus sa platesti, atunci mai sunt sanse sa recuperezi imaginile.