| anonim_4396 a întrebat:

Am făcut un folder cu poze iar după un timp m-am decis să șterg pozele din acesta dar o singură poza nu a vrut să se șteargă și nici nu se deschide(apare eroarea No Picture Preview). Vă rog să mă ajutați să șterg această poză care nu se deschide nici în ruptul capului. Fundiță pentru răspunsul corect.

3 răspunsuri:
| TeenWolf a răspuns:

O stergi cu ajutorul programului unlocker
Dupa ce instalezi programul, apesi click dreapta pe imagine>unlocker si alegi optiunea delete happy

| anonim_4396 explică (pentru TeenWolf):

Îmi dai te rog și un link unde pot descarca acest program? Aș vrea te rog dacă poți, să-mi dai un link unde pot descarca și programul Recuva.

| anonim_4396 explică (pentru TeenWolf):

Am instalat programul si tot nu a putut sterge poza! Ce mai pot face?! Te rog sa raspunzi.