| OAM a întrebat:

TPU! Am o problema(nu stiu daca e mare sau mica dar e o problema) big grin.Azi cand ii descarcam surorii mele pozele din practica de pe aparat pe laptopu mi s`a sins laptopul, iar cand l`am aprins...pauza! Nu mai era nici o poza nici in laptop dar nici pe aparat.Acum nu stiu ce sa fac si cum sa-i spun ca sa nu se supere pe mine.Inca ceva nu mai ea avea acele poze deci nu are de unde sa le mai ia sad. Va rog sa raspundeti repede.Am nevoie de sfatul cuiva happy

Răspuns Câştigător
| cococo a răspuns:

Incerac sa te uiti prin alte fisierea daca le gasesti sau nu le mai ai pe aparat?>nu stiu uitate atent la toate fisierele? funda

1 răspuns:
| iuly26iuly a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru la PC. E din cauza la un virus.