| alexam a întrebat:

Am 2 in 1: Vreau sa stiu cu ce sau cum pot sa curat un suport de scurs vase de plastic, ce e plin de depunere de calcar ( locuiesc in zona tarii cu apa dura! ), si a 2-a problema: Aveti idee unde as putea gasi pasta de dinti Crest ( apartine de Procter& Gamble )? vreun lant de market-uri sau asa ceva unde as putea gasi?

5 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

La prima problema iti pot fi de ajutor, poti indeparta calcarul cu Cilit Bang, sau mai exista un detergent de la Sano, anti calcar, care te va ajuta foarte mult.La cea de-a doua problema ce pot sa-ti zic am vazut dar in America din pacate, poate va apare si la noi, dar trebuie sa mai asteptam sa o promoveze intai.

mlm
| mlm a răspuns:

Deocamdata la noi inca nu a aparut cum bine vezi, deci mai asteapta un pic, sincer imi pare rau ca nu o gasesti, dar roaga sa ti-o aduca cineva de acolo.

| Ben. a răspuns:

Schimba-l!

| alexam explică:

Merci de raspuns mlm! Eu am din Canada pasta asta Crest... mi-era teama ca o sa mi se spuna - nu se gaseste la noi! sad

| hugin a răspuns:

Calcarul se curata si cu otet. Cat despre pasta de dinti cred ca cel mai bine o rogi pe cumnata ta sa-ti trimita happy