| MariusUCV a întrebat:

Am 63 ani jumate, am 28 ani vechime in munca si 18 ani grupa 2. in ce conditii pot iesii la pensie? se poate iesii si cu o penalizare?, oricum numai sa pot iesii.

7 răspunsuri:
| MariusUCV explică:

Oameni buni, dupa cate stiu eu, acest site este petru intrebari si raspunsuri, ok? daca nu esti copt la minte (IUly1598) si esti doar un copil, care poti da raspunsuri doar din desene animate, de ce te bagi unde nu-ti fierbe oala? de ce te legi la cap daca nu te doare? ai gija ce vorbesti, ok?

| Iuly1598 a răspuns (pentru MariusUCV):

Cu tot respectul, nu conteaza daca n-am cine stie ce experienta de viata. Pot ajuta alti "copii necopti la minte" care trec prin situatii similare cu situatiile prin care trec si eu. Oricum in tara asta, lumea nu prea baga in seama copiii.

| danyshatAT a răspuns:

Nu am inteles nimic din ce ai spus

| Iuly1598 a răspuns:

Se vede ca te=ai certat cu gramatica...

| Iuly1598 a răspuns:

Mda... Eu sunt incompetentul cand el nici n-are 65 de ani si vrea pensie... Inteleg ca e batran, dar bunica-miu a muncit mult mai mult si tot nu s-a plans. Plus ca faza cu cati de "i" se scrie un cuvant e de gradinita.

| Iuly1598 a răspuns:

De ce nu intreaba si el in locuri adecvate, gen la primarie? Si daca am 14 ani, ce problema ai tu? La fel pot sa ma iau si eu de mama ta aia baba de 99 de ani si suta de kile.

| Iuly1598 a răspuns:

Tu ai venit aici cu atitudine de mare B0$$ si tot eu trebuie' sa am grija unde'mi deschid gura straight face