| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un contract la telekom care nu am mai platit. Pot sa fac altul la ei cu un alt nume dar la aceeaai adresa?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu cred, deoarece adresa fiind aceiasi te vor depista ca ai datorii la ei, dar de ce nu achiti datoria ca degeaba faci alte contracte daca tu esti rau platnic la fel o sa pățesti cu toate contractele cor fi inchise din motive de ne plată, fă un efort si plăteste datoria pe care o ai către ei, este cel mai bine si asa vei putea beneficia in continuare de serviciile lor ca un cetățean onest si cinstit, cîti bani trebuie sa le dai lor?

| ParradiSs a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu.s rau platnic. Am avut abonamentu la ei din 2005 dar acum mi-a venit de la 200 de lei la 800 si din cauza asta...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ParradiSs):

Du-te la ei si intreaba i de ce ai de plătit asa de mult, asta daca nu cumva tu ai optat pentru abonamente extra la televizor si internet cu mai multi Giga, atunci treaba ta.

| ParradiSs a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Am sunat si ziceau ca e de la tel. Dar nu am facut cost s.au ceva...