| Bishop a întrebat:

Aseara am scos cardul din telefon si l-am introdus in modem sa fac un schimb de fisiere din pc pe card. Bun, frumos, le-am transferat. Insa cand am intrat la Personale, si la Galerie nu-mi deschidea cardul, doar arata "Se incarca..." l-am lasat si 30min si tot nu s-a incarcat. Nu merge sa deschid ce am la Personale si Galerie pe cardul de memorie, dar player-ul muzical imi merge perfect. Ce are? Si ce e de facut sa-si revina la normal?

4 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Sterge din fisiere...tongue

| Bishop explică:

Am incercat sa-i scot acumulatorul si sa-l bag din nou, si nici o schimbare. Si cardul nu este blocat inauntru...

| xeon a răspuns:

Ai multe fisiere pe el, sterge din ele.Asa mi s-a intamplat si mie aveam 545 de joculete pe telefon''cu toate ca nu ocupa mult, erau prea multe'', stateam o ora sa deschid cardul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica daca nu e blocat cardul