| anonim_4396 a întrebat:

De curand am castigat un premiu(un DVD) pe un site.Am primit mail de la ei, in care-mi cer datele pentru trimitere si-mi cereau si copie dupa buletin. Cum adica? laughing Nu inteleg...asa ca am apelat la voi kiss
Mulumesc.

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

E riscanta treaba cu furnizarea datelor personale. Ai putea sa suni la ei si sa te interesezi daca intr-adevar e reala treaba cu DVD-ul. Vorbeste si cu parintii tai.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Scaneaza buletinul si trimite-le imaginea.

| AvalohAlyn a răspuns:

Pai iti cer datele, adresa ca sa iti trimita premiul, altfel nu ai cum sa intri in posesia lui, e logic.Convinge-te ca e serioasa treaba.Sanatate.

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

Scrie aici continutul email-ului fara link-urile din el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Cel mult cere adresa pentru a trimite premiul, nu copie de pe buletin.
Mare atenție, verifică cât de serios este acel site.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

CAm asa suna
Vă rugam să ne trimiteţi un replay la acest e-mail cu datele dumneavoastră personale pentru a vă putea trimite premiul prin posta (nume, prenume, adresa completă, număr de telefon), dar si o copie dupa BULETINUL / CARTEA DE IDENTITATE! După trimiterea COMPLETĂ a acestor informaţii premiul va ajunge la dumneavoastră în maxim 30 de zile din ultima zi de revendicare a premiilor, care este 11 IANUARIE 2010.

Vă mulţumim şi felicitări!
|ar acum am primit iar mail ca nu am trimis copie dupa buletin crying Ce ma fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@alexutzu tu vorbesti serios? raised eyebrows

| LOADING █████████99% a răspuns:

Eu am castigat un DVD vortex de la un concurs tv...

| alexxxxutzu a răspuns:

Prosti sa nu te iei dupa iei laughing niste idioti asa au facut cu mine da nu i-am bagat in seama rolling on the floor

| alexxxxutzu a răspuns:

Si cu mine au facut asa terog nu-i baga in seama ceau. wave laughing