| anonim_4396 a întrebat:

Am centrala si tata a venit de la munca si-a aprins o tigare si am inceput sa tiuie detectorul de gaze si l-am scos din priza. Iar acma nu mai am nici gaze nici apa calda si nici caldura ce fac?

2 răspunsuri:
| skama18 a răspuns:

Detectoru poate sa tiuie se de la fumul de tigara...chreama o echipa de la gaze sa verifice centrala si tevile. daca era de la gaze tiuitul si a aprins si tigara nu mai postai nimic pe TPU

| viktorxxx a răspuns:

Aeriseste putin, baga ala inapoi in priza si ar trebui sa mearga