| DomnulMuratura99 a întrebat:

Am comandat ceva pe 30nov si pe site scrie ca vine in 4-7 zile,n-a ajuns,vreau sa ma uit pe site-ul celor de la fancurier unde e coletul dar scrie sa introduc awb-ul, ce este acela?

2 răspunsuri:
| Pintilie_Daniel_1987 a răspuns:

Intri pe site-ul de unde ai dat comanda si vezi detalii comanda, acolo trebuie sa ai un cod e un pic lung format din cifre si litere.

| Pintilie_Daniel_1987 a răspuns:

Intri pe site_ul de unde l-ai comandat. Vezi contul tau intri la urmareste comanda apoi detalii comanda si undeva jos ai awb-ul comenzii tale