| Doana_Danielconstantin_1999 a întrebat:

O intrebare am comandat de la eMAG un produs in valoare de 150lei si la ora 18:30 am primit mesaj ca produsul a fost predat curierului. Produsul o sa vina de la Craiova in Filiasi oare o dura mult timp maine este ziua prietenei mele si i-am cumparat ceva ce ziceti o sa ajunga? Pareri

Răspuns Câştigător
| Mariaaaavev a răspuns:

Maine e deja la tine :* stai fara griji. Eu sunt din Moldova si intr-o zi mi-a a juns coletul din Bucuresti.

| Doana_Danielconstantin_1999 explică (pentru Mariaaaavev):

Pe net zice ca dureaza 2 zile lucratoare pana ajunge coletul dar mna nu este distanta decat de 40 km...

| Doana_Danielconstantin_1999 explică (pentru Mariaaaavev):

Chiar la multi ani pentru maine

| Mariaaaavev a răspuns (pentru Doana_Danielconstantin_1999):

Naaaaah,nu te lua dupa ei laughing) Crede-ma...depinde cum se misca curierul.Ai dat comanda expres?

| Mariaaaavev a răspuns (pentru Doana_Danielconstantin_1999):

Multumesc mult de tot!

| Doana_Danielconstantin_1999 explică (pentru Mariaaaavev):

Abia la ora 18:30 primi curierul produsul acolo apare ca acum trebuie sa fie in depozitul curierului dupa prdous in curs de livrare si dupa produs livrat laughing

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei primesti un mesaj cu intervalele de ore in care o sa treaca curierul.