| Bødis_Beatrix_1987 a întrebat:

Am cont de Enel, insa nu ma tin minte parola, imi cere COD CLIENT SI COD ENELTEL, cod Client stiu, dar de unde fac rost de eneltel, nu am pastrat model factura, la cine ma pot adresa? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Suna la 0800 07 08 09, sa ai codul de client la indemana si alege sa vorbesti cu un operator, ei ar putea sa-ti dea codul de eneltel pe baza celui de client. Sau astepti sa-ti vina factura urmatoare happy

| Geamănu_Mihai_1992_9MFg a răspuns (pentru mixxjim):

Auzi, daca fac cont pe aceeasi factura si alt email apare mesaj catre cel care are deja cont pe aceeasi cod si alea? adica vede ca cineva mai are un cont pe aceeasi factura
?