| mariacerasela a întrebat:

Buna am o problema foarte grava, am pierdut factura de curent enel cum pot sa rezolv problema? am sunat la enel si imi cere codul eneltel din factura, vreau sa intru in legatura cu un consultant sau unde pot rezolva aceasta problema va multumesc.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Da-i codul de pe factura primita inaintea celei pierdute de tine.Codul nu se schimba.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu poti merge la nici o banca. Mergi la casieria ENEL cu buletinul persoanei care are contractul si se rezolva.

| MenInShadow a răspuns:

Poti sa te duci la o banca sa intrebi pe cineva de acolo, sau sa te duci direct acolo la enel sau cum ii zice, si sa le spui problema, daca zici ca prin telefon nu merge