| WizKhalifaa a întrebat:

Am cumparat recent un laptop Samsung. Cand l-am pornit, primult lucru a trebuit sa ii instalez windows (windows 7). Asta inseamna ca am windows preinstalat nu?
Cand vreau sa il formatez trebuie sa folosesc alt windows sau cel preinstalat? Am primit si un CD pe care scrie Windows 7 Home Premium. As vrea un raspuns exact asa ca va scriu si ce mai "zice" CD-ul :
- This Media is provided to recover your operating system if you have an operating system error.
- This Media is for use on Samsung computer system only.
Deci, folosesc CD-ul asta cand vreau sa il reformatez?

3 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Da, cd-ul acela este cu windows.

| WizKhalifaa explică (pentru mat31new):

Daca te pricepi, eu am primit doar CD-ul asta. Driverele o sa trebuiasca sa le caut eu?

| mat31new a răspuns (pentru WizKhalifaa):

Pai, windows 7 isi instaleaza singur driverele. o sa ai nevoie doar de driver pentru placa video.