| Daniel_Dan_1997 a întrebat:

Am cumpărat un aparat de ras ras-gemei-gm-9003-3-w-albastru-negru-26349.
Deci nu taie, sus de tot are 2 din astea mari care cică barbiereste am desfăcut si sunt 2 prostii de plastic care bazie nițel )))) alea Da lame

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu mai cumpara mizerii. O rezerva de Braun sau Philips mai de bun simt costa mai mult decat prostia asta a ta...

| christall a răspuns:

Du-te la magazinul de unde l-ai luat, cu bonul fiscal si iti primesti banii inapoi.

| Packer19 a răspuns:

Si care ar fi intrebarea ta? laughing.
Nu alta, dar nu pare ca ai o intrebare, iar daca nu taie asta e, nu cred ca-ti poti recupera banii odata ce ai desfacut produsul laughing

| Daniel_Dan_1997 explică (pentru Packer19):

Întrebarea era dacă așa e ea sau dacă mi-am loat teapa, nu stiu de ce a fost ștearsă ultima parte

Răspuns utilizator avertizat