| papuciirupti a întrebat:

Am facut o comanda online pe altex si dupa ce am apasat buton de finalizare factura se incarce de 1 ora si tot nu se mai termina. din ce cauza este si ce e de facut?
precizez ca am completat toate camburilewinking

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suna-i si spune-le: http://www.altex.ro/contacts/
Poti face comanda si prin telefon.

| papuciirupti explică (pentru Salontanul):

Am sunat intai la ei si o fata mi-a spus ca nu poate sa imi faca comanda si sa o fac eu online...

| Salontanul a răspuns (pentru papuciirupti):

Mergi pe alt PC. La un prieten, cunostinta, vecin.

| Bunescu_Ionuț_1986 a răspuns:

Salutare, Ionuț de la Altex sunt. Te rog să verifici în contul tău, dacă apare comanda finalizată. Ar trebui să primești și un mail de confirmare (posibil să ajungă în spam). Dacă nu găsești nimic, te rog să refaci comanda.

| papuciirupti explică (pentru Bunescu_Ionuț_1986):

Salut Ionut, am facut comanda acum, in sfarsit a mers. am primit si mail. acum doar astept sa ma sune? in cat timp ajunge comanda de obicei (in DB daca conteaza asta). ps:apare la comenzile mele comanda.
o seara frumoasa in continuare

| Bunescu_Ionuț_1986 a răspuns (pentru papuciirupti):

Salut, în această perioadă poate dura până la 7-10 zile lucrătoare, dar poate ajunge chiar și în 2 zile după comandă, depinde și de depozit.

| papuciirupti explică (pentru Bunescu_Ionuț_1986):

Ok. in ziua cand vor livra comanda ma vor suna?