| skyler a întrebat:

Am făcut un cont la bancă pentru virarea salariului şi încă nu a sosit cardul de credit... întrebarea mea este dacă eu primesc banii pe contul respectiv pot să retrag de la bancă doar cu buletinul sau o să am nevoie de cardul de credit şi de codul pin?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti retrage. Numai bine!

| 1PtToti a răspuns:

La majoritatea bancilor poti retrage direct de la ghiseu cu buletinul, dar comisionul este mai mare. Oricum, daca a trecut ceva vreme, poate ar trebui sa intrebi la banca de ce nu a ajuns inca acel card...