| gebeleizis a întrebat:

Am fost absent de acasa timp de 14 luni si am facut o cerere precum ca nu voi fi acasa pe timp de un an, si am primit o factura de curent de 1400 lei. nu imi permit sa platesc asa mult, la urmatoare telecitire(prin telefon) robotul va efectua si regularizare a consumului? (In factura zice ca lunile de regularizare incep din martie)

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nefiind acasa pesemne ca nu au facut citirea in aceste luni si au luat consumul estimat. Urmeaza ca pe urmatoarele luni de consum, cand o sa faca si citirea contorului, sa se faca regularizarea si sa nu mai platesti, pana contorul ajunge la ce-ai platit. Numai bine!

1 răspuns:
| gebeleizis explică:

Multumesc