| teodora0109 a întrebat:

Am fost sunata de acest numar 0374180200 si mi s-a spus ca este un sondaj de opinie pentru Orange. Din cate am citit pe Google este o farsa. A mai fost sunat cineva?

1 răspuns:
| Dalidah a răspuns:

Nici o companie de telecom nu va suna de pe un numar din asta negeneric sa va anunte ca ati castigat Universul cu funda roz, fara sa fi participat la un concurs, sau sa va intrebe de sanatate! TOATE SUNT TEPE! Daca va suna nr scurt al companiei, sau cel oficial, mai stam de vorba, in rest End Call!