| maria_7538 a întrebat:

Am in calculator virusul Backdoor Trojan.Eu in astfel de chestii nu ma prea pricep.Credeti ca antivirusul Norton il poate distruge? Vreau mai multe detalii despre virus si metode pentru a scapa de >>>el...big grinFunda

Răspuns Câştigător
| Adrian_7685 a răspuns:

Norton este un antivirus bunicel si s-ar putea sa elimine virusul; daca nu poate asa ceva descarca kaspersky internet security 2011, este cel mai bun antivirus,deoarece am folosit avast,norton,eset, avira, norton...etc si niciunul nu se compara cu acesta.

2 răspunsuri:
| darrenhaayes a răspuns:

GO softpedia.com search avira; dld kitul de instalare; uninstall norton din CP civilizat; ruleaza kitul de avira; fa un update (daca este necesar la antivirus); scaneaza ambele partitii si eventuale stickuri carduri de memorie(vezi telefon aparat foto etc) si tot ce a luat legatura cu PC ul tau. gl

| CRYSTYANOS a răspuns:

Da