| Evelinmariaa a întrebat:

Am laptop cu Windows 10. Azi cand l am deschis nu merge pur si simplu. Doar se deschide, imi arata ca trebuie sa introduc parola si atat. Mouse ul merge, se mișca pe ecran. insa cand trebuie sa introduc parola, in spațiul ala nu merge. Ce trebuie sa fac? Cum il opresc forțat din tastatura?

Răspuns Câştigător
| AlexAlexandru110 a răspuns:

Eu zic sa te duci la un service la un om sau la niște prieteni care te poate ajuta in legătura cu asta!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cineva ti-a facut o farsa si ti-a bagat parola.
Il poti opri apasand indelungat pe butonul de pornire, pana ce se stinge (5-10 secunde).

| Evelinmariaa explică (pentru Bula):

Nu era vorba de nicio farsa. Dar oricum am rezolvat fix cum mi ai spus tu. Iti multumesc!

| MoldoveanURORO a răspuns:

Spun un Tip frate A il trantezi pa pamant sí aruntci la lac B ilyen tuci la ő service