| Anomim2025 a întrebat:

Am luat ADMIS la oras astazi. Cam cand o sa vina permisul prin posta?

Răspuns Câştigător
| FlorentinaSandu a răspuns:

In 7 zile îți va ajunge acasă, o sa ti-l aducă poștașul într-un plic, iar tu vei semna ca l-ai primit. Însă te poți duce la secția de poliție și îți poate da o dovada și poți circula de mâine eu așa am făcut. Felicitări și sa îl stăpânești fără evenimente.

3 răspunsuri:
| AdrianVoicu a răspuns:

In 2 in saptamanii Cum ai reusit sa il iei? Sa-l stapanesti sanatoasa
Si eu dau la scoala de soferi laughing

| vladuss09 a răspuns:

Cel mai probabil saptamna viitoare avand in vedere si faptul ca este un weekend prelungit.

| Gafy a răspuns:

In 10 zile vine permisul in plic asa a durat la mine