| Izza_8670 a întrebat:

Am nevoie de status de fite. FUNDA

Răspuns Câştigător
| คℓεxą a răspuns:

Tu crezi ca te crezi in stare, da` esti departe. lasa oh go on

Sh orice as face eu. dupa mine esti mereu:X

Daca traiesti dupa ideea ca nu suntem perfecti, atunci prietena ta cea mai buna e c*rva, tu ce astepti?

Vrei o solutie? Simplu. pleaca! [ Da ] Altii sunt deja acolo, hai incearca [ Pa ]

Ai fost un prost, nu trebuia sa o visezi, trebuia sa o iubesti!

Poate... ai gheata la inima, sau gheata in pahar, da` recunoaste, ca ce vezi, te ingheata iar!

Daca ai nevoie de mine, numai sunt aici...

Spui ca e o copila si ca nu`ti place asa, dar asa cum e, ea ti-a furat inima!

Poti sa apartii oricui, nu e treaba mea

E prima oara cand se-ntampla-asa ceva. Dintr-o simpla prostie ai ajuns la inima mea.

Inca ma gandesc cum ma faceai sa te doresc.Acum nu stiu ce sa fac, Sa te iubesc sau sa te urasc?
-La prea multe sentimente nu pun botu, instinctul meu pervers ma face sa vad de la sine totul nu sunt marioneta ta imi voi atinge scopul multi ma copiaza, putini ma egaleaza.

-Iti place numele meu si parul meu saten. Izti place chipul meu, iti place al meu ten.Itzi place ca n`am figuri si ca sunt naturala.Iti place ca sunt dulce, iti place ca sunt reala.

-Dacă eu mă adresez cuiva în cea mai pură engleză: "Vous etes, mon cher, le plus representable cretin au monde", iar el îmi răspunde că nu are chibrituri, rămân la convingerea că limba italiană îi este străină.

-Iti spui mereu ca n-ai nevoie de ea, E doar inca o zi proasta din viata ta. Cauti pierdut in campul plin de flori Si nu o gasesti printre atatea culori.

-Ce se spune despre aparenţe? A, da, că pot fi înşelătoare. Dar de cele mai multe ori, ce vezi, aia primeşti.

-E o poveste fără nume şi fără autor, Scris cu parfum de aripi albe care se zbat in zbor.

-Şi mâine e o zi, Şi mâine voi zâmbi, Chiar dacă mi`e greu, Voi zâmbi mereu.

-Voi rămâne aceeaşi fată cuminte cu un zâmbet uşor ironic care ascunde multe.

-Îmi permit să visez că pot s-ajung departe Căci gropile astea frate te trezesc la realitate.

-Eu nu am regrete, dar tot ce urăsc cel mai mult la tine, e faptul că te iubesc.

-adevaratele confesiuni nu se pot scrie decat prin lacrimi

-Un octombrie atat de trist si ea, la fel de trista! Pareau sa fie singurele existente care bantuie acest drum!

-Zambesc tuturor in modu` meu caracteristic.Am combinat cele 2 fete intr-un mod artistic.Nu vorbii de dracu` ca nu stii cand apar.Sunt mai aproape decat crezi, mai departe decat par!

-Degeaba va rugati nu o sa ajungeti in rai! Puteti sa pupati si fundu preotilor nu doar mana! Daca vorbesti bine si faci rau intruna!
Am` sa fiu` acolo` cand lumea` e` inp0triva` tah`...am sa fiu` acolo` sa te pot` ridika`

Pe vorbe` nu Dam`2 baNi...SunTem` manDre ca`avem` dusmani`!

Că drogurile nu-s bune, da` e bine că le-avem! Aşa că hai să bem, da hai să bem!"

M-ajuti sa trec peste momentele grele Tu esti cel mai frumos refren din toate piesele mele

Si'odata Cu Timpul Sper Sa Ramanem La Fel Si Daca Trecem Prin Noroi Ne'Oprim Sa Ne Jucam In El.

Pacat ca trebuie sa trecem prin toate astea...da.cum spuneam.tot raul spre bine! iti promit ca
nimic nu va schimba ceea ce simt, te iubesc si iti multumesc pentru tine!

pentru mine si-ai mei banii sunt simple hartii

, Au fost si certuri, si nu pot minti, Dar supararea nu tinea mai mult de`o zi

Asta`i stilul meu, ce ma face diferita c`am avut in viata mea, tot ce mi-am dorit

Raspunsu' e cert insa nu stiu daca e si drept

Dar totul este trecator, nimic nu`i vesnicie...

Nu am pacalit niciodata pe nimeni. Eu i-am lasat sa creada ce vor... S`au pacalit singuri!winking

Spun ca e bine cand de fapt nu`ma euh stiu ce e in sufletul meu love struck

"Mii de ganduri ma tot urmaresc! love struck"
Aj zice, e prea cuminte aceaSta fata Hmmm, Ma priveSte pe sub oOchelari... Dar are fantezii mai periculoase ca-n Ferentari!

Heiii! Uite'ma cum plutesc in alcool, din tigara am tras pan' am zis ca mor, iar acum nu mai am nevoie de aripi cu sa zbor

Tot ce atinge iaaa tot si inima ta e in joc

Viata e cu` un castel de nisip ...sjtiu bine promit s prOfit doar un piC vreau mult sentiment, vreau s` simt cu iubesc si`n ultima cLipa s` simt cu` traiesC

# Lady, stai chill! Ei vor ceva serios. le-ai dat tot ce le-a trebuit sj i`ai intors pe dos!

• O faTa speciaLa`.; x.Nu intaLnesjti la Orice pas`. Cand Nu mai ai speranTse`. Ea te scOate din imPas`

Ea´ e fata happy care´# Te-a Ranitbatting eyelashes cand a plecat#! ~ Dar´ e Fata#. care :* Te-a´ yubit cum ´ nu ai visat!"
"´Sa Taci don't tell anyone cand vb eu´#. nu imi place ´ sa minti cand´ mint si`; d eu´.oh go on nu´mi place; d sa nu #spui " pa " asta´# e replica meawinking!"

"Stiu ca ma placibatting eyelashes da' nu mi-ai spus :p si eu te plac. da nu'i de ajuns sad!"

"""? Arata`i ca o iubesti, nu fii prost? Pune`ti draq si tu o data inima în folos`!?"""

""?`? Na` Citeste, Retine, Baga BYne in cap. Si nu uita` nici intr-un veac`Eu sunt fetita ce ti-a pus capac!"
• Si sunt ironica doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare

• Pur is simplu's originala doar ca originalitatea mea te depaseste; x

• Eu Sunt Fericita Cand Vad Ca Alta Ma Imita*Ca Mi Se Face Publicitate Gratuita*Si Vorba La Lume*Chiar Daca E Rea*E Tot Buna*In Favoarea Mea

• ~vreau; x cE`i aL meu` sa fie aL meu~,~ Nimeni sa nu iubeasca cE iubesc eU; x~

• Asa e sh va fi mereuu`, 0 fata buna langa un baiat rauu` :X

• Nu am nevoie de prieteni falsi, Detest sa tin langa mine numai oameni lasi!

• Are putini ani si nu stie ce simte Azi te iubeste, maine te minte! Dar sa nu incerci so schimbi asa e ea, Daca e a lui Nu poate fi si a ta!; X

• Loveste direct, asigura`te sa fie perfect! Asculta tot, NU crede nimic, Asa castigi respect!

• Daca taci, lumea te va lua de fraiera iar daca le zici pe fata vor spune ca esti figuranta si ca te`ai schimbat

• In continuare`crezi ca totul iti apartzineh`! P0tsi sa ai ORICe`dar nu sh`pe mine`! Nu trebuie`sa ma cautzi iti spun eu unde sunt`. In discOteca cu baietii`acOlo`unde m`ai cunOscut.

• Totusi ma admira pentru ca Sunt copil si am o lume de Vis si Singura mea atingere il duCe'n paRadis; x

• Tu ma Asteptai sa vin. Cacii asa am promiss dar acum eu sunt. ce`a cu telefonul` inchiss

• Iubeste`o nu`mi pasaa, Pastreaz-o` de tot`, iar pe minee cand ma privestii` sa te lingii pe bot

• Tine`ma aproape pentru ca s`ar putea intr-o zi sa realizezi ca ai pierdut un diamant, in timp ce tu erai ocupat sa colectionezi pietricele

• Si Daca ei Nu O Sa-mi Mai Zica "Noapte Buna". Si Daca Nici Pe Strada Nu O Sa-mi Mai Zica "Buna" Am Prietene Care ma Suna Sa-mi Zica:Fataa, Esti De 1000 De Ori Mai Buna :X

• sunt asa cum sunt, cum nimeni nu ar putea sa fie...sunt EU si atat!, cu nimic mai deosebita, dar, totusi ^DIFERITA^

• "Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite. :

• Uita tot ce ai pierdut, tot ce ai vrut, tot ce n'ai avut, uita timpul ce'a trecut... un sfarsit e un nou inceput happy.

• Plina de idei pentru o iesire din banal.acel copil ciudat cu acel ceva special

• Ori de cate ori vei fi pusa la incercare, nu uita : Capul sus si zambeste incontinuare

• Chiar daca esti suparat, zambeste...nu se stie niciodata cine s'ar putea indragostii de zambetul tau

• -Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor

• mofturi fite si talent asta-i stilul meu recent

• M-am născut sa fac fite nu să le suport.

• cata inteligenta cata calasa si ce ochii frumosi dar am vorbit destul despre mine nu-mi spui ceva si despre tine?

• sper sa nu lesini cand mi-ai vazut avatarul stiu a e greu de crezut ca o fata asa inteligenta ca mine e atat de frumoasa

• Orice fata e frumoasa... daca stii sa o privesti!

• Imbracat in zambet, aproape orice om e fals!

• Adevaru costa scump, si tu nu ti-l permiti.

• Sa ma urasca, dar sa se teama de mine.

4 răspunsuri:
| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

LOL! rolling on the floor De cand nu am mai ras asa tare!
Hai sa gandim logic... daca erai adult nu puneai intrebarea asta, asa ca iti pot zice sa mai pui mana pe carte, ca tu nu ai mai mult de 18 sau 19 ani, deci ai ce face, nu iti trebuie status de fite, draguta.Si daca tii neaparat sa ai un sts...cauta alte status cum ar fi unele funny nu ed fite

| Fragile a răspuns:

1 cuvant
google

| deux a răspuns:

Nu am vrut niciodata sa fiu speciala, fac lucruri banale, dar tot ceea ce fac poarta amprenta mea!

Joc rolul meu, imi fac regulile mele si jocul meu!

Sunt fata care are sclipirea aceea in ochi.Si nu sclipesc ochii din cauza excesului de mascara sau alcool spre deosebire de tine!raised eyebrows

Un sfat: I-ao mai usor cu criticile ca vorbele nu ma dor Imi place sa spun ca`s una dintre cele care se pisa pe parerile tuturor!winking

Stiu ca nu ma suporti dupa cum ma privesti, dar am sa te tratez cu un zambet sa-ti arat cat de proasta esti!

Nu o ai nici tu, dar nici altii Nu e genu` de fata care se baga in relatii! asta daca nu vrei prieten; 0 e cel mai fain

Nu bag toata lumea in seama, dar bag toata lumea-n boala!

Nu ma crezi in stare?! Ni-o problema, nu ma cred nici eu! D-aia fereste-te de ziua in care o sa prind tupeu!

Ea stie cum sa ceara cu insistenta ceea ce isi doreste!

Mai nou invat să plâng fără lacrimi, să sufar râzand de fericire si să admir cu masca indiferentei pe chip.

E mereu cu capu` sus, nu se streseaza! Nu o prea intereseaza ce urmeaza!

Nu-i frumos si nu e bine sa te crezi egala cu mine S-o mai faci si pe desteapta si sa uiti ce e respectul!

Poate am aere` in cap, asta e doar problema mea, poti sa nu ma suporti asta e doar problema ta, nu ma cunosti, nu mai comenta, ai grija de viata ta nu de-a mea!

Inca o data, iar, si din nou Ea te face high cand tu te simti low!
Sper ca te-am ajutat, funda?batting eyelashes

| Amyyyyyyy a răspuns:

Is frumoasa si fitoasa si la fete le dau clasa. M-am nascut sa fac fite … Nu sa le suport pe ale altora …

Ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri.

Am fite si pretentii si ma invidiaza toti baietii.

Si orice sar intampla...Scumpule te rog nu uita! Eu voi fi langa tine, Cu sau fara voia ta.; x

Si ce daca am fite? Nu ma compara cu pipite.Am pretentii de la viata, ca e buna si frumoasa.