| mayweather01 a întrebat:

Am niste blugi ONLY cum imi dau seama daca sunt de baieti sau de fete?

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Slitul la baieti e pe partea dreapta!(Dar nu e o regula!)Talia la baieti e mai mica(sub curea s-au locul de sub curea e mai mica)adica in inaltime.In special la blugii fetelor in spate se vede o croiala in"Y".

| Mihaela1964 a răspuns:

Blugii barbatesti sunt aproape drepti, rareori elastici, n-au ormanente cu motive arabe sau slipici pe buzunare sau in nici o parte a pantalonului, fermoarul este gros, metalic cu inchizatorul mare(la cei de dama este mai micut).

| IAmTheLegendary a răspuns:

Depinde in ce parte e fermuarul