Întrebare recomandată | Mindricel_Nicoleta_2002 a întrebat:

Cum imi dau seama daca pisoiasii mei sunt fete sau baieti?
Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna :)
http://animalcompendia.blogspot.ro/......i-dvs.html
O seara buna :)

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pisicile au 'crapatura' si nu au par pe ea, motaneii au 'oute', acoperite cu blana, si un punct unde e puţa.

| Sn4k3 a răspuns:

Uita-te dupa ****(organul masculin big grin) si dupa sfarcuri.
Daca sunt prea mici, asteapta sa mai creasca.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Dupa ochi.

| iDarkness a răspuns:

Uita-te pe burta lor, femelele au ceva mai multe țâțe, daca nu te ajuta asta, intreaba un adult.

T/C.

| Albastru_Copil_1990 a răspuns:

Uiteta daca au puta daca nu vrei sa te uiti asteapta sa mai creasca pisoi si uitete daca au sfarcuri nu uita sa dai funda la raspusul cel mai de folos

| Kawaiibubu a răspuns:

Baietii au bilute