| Alecsandraa97 a întrebat:

Hei! Am o problema cu un program care poate ca multora le da dureri de cap angry!
-Sweetim! Nu pot sa-l mai sterg! L-am sters acum o saptamana din "panel" iar acum l-am gasit in calculator si imi da eroare la stergere. Ce sa fac? sa-l instalez din nou si apoi sa incerc sa-l sterg? va rog mult ma deruteaza la yahoo! Multumesc!

2 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Instaleaza c cleaner da la functia unelte, selecteaza programul cu un singur click, da run uninstaller, apoi curata tot cu c cleaner registrul. apoi da restart! toate aceste operatiuni le faci cu messul inchistongue

| deniro7 a răspuns:

Exista un program (Total uninstall) care cu siguranta o sa-ti fie eficient. Descarca-l de aici: http://www.martau.com/index.php?lang=ro