| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand de exemplu stau pe TPU si vine mama spre mine eu inchid repede.Mereu fac asa nu stiu ce am.Nici mama nu suporta asta ce sa fac? DaU fundita pLsZZzZzZzZzZzZZZ!

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ti-ai facut un obicei din asta si nu e bine.Incearca sa nu mai faci asta, mama ta nu trebuie sa creada ca nu ai incredere in ea, din contra fa din ea cea mai buna prietena, o sa fie mereu alaturi de tine si fii sigura ca te ajuta neconditionat si nu o sa te tradeze niciodata.

7 răspunsuri:
| SnicK a răspuns:

Simti ca spatiul tau personal si de intimitate este violat si involuntar faci asa, de ex eu cand vine mama in camera mea ma grabesc repede in spatele calculatorului laughing si scot mufa de la microfon, ca vorbesc cu prieteni.
Asa sunt si eu.
Fi relaxata, daca nai nimic de ascuns... e totul bine.
Nu mai fa asa, va crede ca ascunzi ceva de ea si va incerca ea sa afle ce.

| User a răspuns:

Esti obisnuita sa faci asa cu pornhub'ul si nah. din reflex inchizi si TPU'ullaughing

| Spintecatorul a răspuns:

Din reflex, probabil ca te mai uiti si la "alt ceva" si te-ai oisnuit asa.

| VladyCristian a răspuns:

Este normal. Exact asa fac si eu. Acum vreun an, cand intra mama in camera si eu eram la pc, ma ridicam in picioare laughing. Tare, nu? rolling on the floor

| poesia a răspuns:

Asa fac si eulaughing din nevoia de intimitate. tipic adolescentilor. Ea nu suporta probabil pentru ca se intreaba de ce te ascunzi de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il dai pe bara de strart ca sa nu vada ce faci tu.

| happyorsad a răspuns:

Eh nu esti singuratongue Si eu faceam asa, deoarece nu vreau ca mama sau altcineva sa vada ce am postat, ex pe TPU, sau sa vada ce vorbesc pe messenger cu prietenii mei. Daca simt nevoia ii spun si gata. Avem dreptul la intimitate, si e aiurea daca mama ta nu bate la usa cand intra in camera ta(un exemplu)la mine a fost asa un timp si am discutat cu ea, acum nu mai face asa. Daca inchizi repede, des o sa creada ca ai ceva de ascuns. Vorbeste cu ea, spune-i ca n-ai nimic de ascuns