| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,vineri mama pleca si vine bunica sa stea cu mine,exista vreo metoda sa doarma toata noaptea si sa se trezeasca dimineata, ca eu vreau sa stau la pc pana la 3-4 dimineata,da mie ca se trezeste si comenteaza sa inchid, vreo solutie?

6 răspunsuri:
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

DAI SOMNIFER

(glumeam)

poti sa ii dai de lucru sau sa o obosesti ziua, iar noaptea ea va fi obosita si se va culca devreme(ma rog mie imi functioneaza)sau te prefaci ca dormi si te joci pe pc

Răspuns utilizator avertizat
| Roxin_Alex_1989 a răspuns (pentru adrianboss2011):

Da cam asa laughing

| Cocooos a răspuns:

Somnifere.

| monamonkey a răspuns:

Nu fii rautacios, mai bine ii spui de fiecare daca "da, ma culc imediat", atunci se linisteste, daca sari cu vorbe de genu' asta "nu ma culc, mai incolo, nu vreau". Astea mai proaste. Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat