| Cybertrust a întrebat:

Am o intrebare pentru impatimitii de car stereo:
Detin un amplificator auto Audio System ADS 5002 cu 2 intrari si 2 iesiri a cate 100 de w maxim si in bridge 120 maxim.
As vrea sa stiu cum il leg la un cd player Sony CDX-GT20 sa scoata frecventa adecvata pe un subwoofer legat in bridge.
Momentan am facut o proba la calculator cu 2 canale pe inpul si un subwoofer legat in bridge si nu mi se pare frecventa destul de joasa, se mai strecoara si cateva medii. Stiti remedii?

1 răspuns:
| UnTipMisto a răspuns:

Daca playerul nu are ieșire specială de sub, îți trebuie un filtru pe care îl atașezi la intrare in amplificator, găsești la magazine de electronice sau pe net