| andreealitllesmileAndreea a întrebat:

Am o intrebare referitoare la ofertele Thank You Orange. Cand am intrat in contul meu Orange pentru a putea vedea detalii asupra ofertelor Orange valabile pentru abonamentul meu, era mentionat faptul ca trebuie sa devin admin pentru contul meu completand rubrica "parola mea Orange", si mi-a aparut asta la instructiuni:
https://i.imgur.com/KBZJTi0.jpg
Contul e facut de mine, insa abonamentul e trecut pe numele mamei. Am incercat parola contului meu, apoi seria si nr de pe buletinul meu si, respectiv, al mamei, insa nu s-a potrivit nici una. Voi ce parola credeti ca merge?

8 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Https://www.orange.ro/myaccount/info-cont/personal-data/online-account-data incearca poate n-ai completat ceva nu cred ca problema e la parola

| andreealitllesmileAndreea explică (pentru cfrtobias):

In rubrica cu"Nume" nu apare nimic. Asta m-ar putea impiedica sa devin admin?

| cfrtobias a răspuns (pentru andreealitllesmileAndreea):

Nu cred ca asta e problema, da poti intreba acolo la chat Orange

| Lucian2473 a răspuns:

Doar ultimele 6 cifre din seria buletinului, asa cum specifica acolo. Nu toate.

| andreealitllesmileAndreea explică (pentru Lucian2473):

Exact asta am facut.

| Lucian2473 a răspuns (pentru andreealitllesmileAndreea):

Incearca sa bagi nr de telefon principal daca in cont sunt mai multe telefoane. Vezi ca ai si o rubrica de chat in cont la care poti lua legatura cu un concultant si ii explici. iti va cere numarul de abonat sau adresa pentru confirmarea contului.

| andreealitllesmileAndreea explică (pentru Lucian2473):

Am doar numarul meu in cont. Insa am intrebat-o pe mama si a zis a nu i-a trebuit buletinul ca sa-mi faca abonamentul. E posibil sa ceara ceva de pe buletin fara sa-l fi dat vreodata?

| Lucian2473 a răspuns (pentru andreealitllesmileAndreea):

Nu face nimeni abonament fara buletin.