| SpEed07 a întrebat:

Am o intrebare! Sunt de vanzare cartele reincarbile la magazinele alimentare? Eu am un magazin numit La-Doi-Pasi si am nevoie de o cartela reincarbila! Am auzit de la cineva ca se dau si in magazine alimentare!

Răspuns Câştigător
| tgiabberriieul a răspuns:

De obicei este afisat pe usa/fereastra magazinului. Daca nu au vreun afis (Orange/Vodafone/cosmote), cel mai probabil nu au de vanzare cartele reincarcabile.

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Da, se găsesc și în unele mici magazine alimentare (magazin mixt) pachete cu cartele reîncărcabile.

| e7d7n7 a răspuns:

Nu neapărat. Ţi-e lene să întrebi? straight face

| adelinabv3 a răspuns:

Se vand si la magazine dar nu la oricare.trebuie sa intrebi intai ca sa vezi pentru ca s'ar putea sa nu aiba, depinde si de magazin