| anonim_4396 a întrebat:

Problema! am sters un folder cu poze de pe desktop, in prealabil mutandu-l cu copy paste in mydocuments. de cate ori deschid laptopul, folderul imi apare pe desktop, dar fara poze. il sterg, restart laptop si folderul e iar pe desk. e folderul fantoma, nemuritorul! multumesc si cred ca e foarte clar ca dau funda...sau whatever!

3 răspunsuri:
| Corinutsaa a răspuns:

laughing
nemuritorul?
rolling on the floor
nici sa stergi un folder nu esti in stare
laughing
STERGELL

| kyth a răspuns:

Daca restartezi calculatorul de la buton nu se va sterge(trebuie din start>torn off> restart) daca nu asta este problema foloseste www.fileshredder.org