| Tsunade99 a întrebat:

Am o pagina de facebook si m-am blocat la 41 de like-uri. Adica imi apar notificari ca X si Y mi-au dat like la pagina doar ca la like-uri apar tot 41. Va rog ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Hmmm... N-am mai intalnit problema asta pana acum. Asteapta si tu vreo doua zile si vezi daca se schimba ceva. Pe youtube de exemplu, daca te uiti la un videoclip mai putin popular( in jur de 3 vizionari), vei vedea initial ca tu chiar daca te uiti de 5 ori, numarul de vizionari ce apare scris sub videoclip este tot 3, insa daca accesezi aceeasi pagina peste jumatate de ora, vei vedea ca acum videoclipul are 8 vizionari. Asta depinde de viteza de reactualizare a serverului. happy

2 răspunsuri:
| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Daca dau tot aceleasi persoane like...

| Tsunade99 explică (pentru BogdanelululTheGodfather):

Nuu..adica imi apare ca a dat Nico nu stiu cum apoi Mihaela etc adica alte persoane dar ramane acelasi nr de like-uri.