| Sweetybear a întrebat:

Am primit de foarte multe ori notificari pe Facebook care suna asa " X te-a invitat sa dai like la pagina Y " Cum pot trimite si eu invitatii sa dea like cineva la ceva? Nu ma refer la share.

2 răspunsuri:
| Scikofit a răspuns:

Printro reclama care trebuie platita sau pui linkul pe pagina latilor si ii rogi sa dea like big grin

| madalinutza1876 a răspuns:

Pentru a invita prieteni trebuie ca acea pagina sa aiba aplicatia numita Invit-ti prietenii.Majoritatea paginilor au.
Si ca sa vezi acea aplicatie e situata langa fotografii sau videclipuri. Sper ca te-am ajutat!