| zxzx a întrebat:

Mi-am facut de curand o pagina de Facebook (la care se da Like,nu confundati cu profil de Fb) si de fiecare data cand cineva da like imi apar notificari pe profilul meu chiar si atunci cand nu sunt logat pe pagina respectiva si imi mai vin si email-uri. Am selectat de acolo sa nu imi mai vina, m-am si delogat si tot nu merge. Mai am alta pagina si nu am probleme cu ea.
Stiti care este problema?

2 răspunsuri:
| InnocentLoovee a răspuns:

Pai iti apar fiindca ai facut pagina cu adresa respectia de facebook. Dar de ce te deranjeaza?

| Georgianaa_Gica_1997 a răspuns:

Stai calm. Nu e nimic. La inceput vei primii dar pe parcurs cand vei avea mai multe like.uri nu iti vor mai trimite notificari happy