| waXonwaXoff a întrebat:

Am o pisica si are pui,iar de obicei cand intra in casa vrea sa se bage in dulap, in lada de la pat.De ce simte nevoia sa se scunda? Se ascunde din cauza sarcinii? ca nu inteleg.

4 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Isi cauta un loc care ii convine pentru a fata(isi amenajeaza culculsul)

| a1doru a răspuns:

Isi cauta un loc pentru ''cuib''.asa fac toate cand se pregatesc pentru fatat.

| IloveGnR a răspuns:

Heii! Si pisica mea a facut pui si cand era cu ei in burta si ea se tot ascundea adica odata i a facut in sertaru meu cu haine vechilaughing daca vrei sa stea undeva unde s o poti vedea pune i o cutie cu niste carpe sau ceva haine care nu ti mai trebuie sau un cosulet din ala de pisici intr un loc ca mai acoperit(intr un colt cel mai bine) si stai cu ea mult timp sa fie linistitawinking Bafta:*

| TIonutz a răspuns:

Vrea sa fie lasata in pace, pentru a naste in liniste fara nimeni in preajma ei. Iar daca a nascut vrea sa isi protejeze 'copii'.