| T2S a întrebat:

Am o probla mare.nu'mi mi merg tastatura si mouse'ul. Ieri am scos moue'ul vechi si am pus altul nou dar care avea mufa din'aia ca un stick... l'am bagat in calc si am instalat nu stiu ce new hardware si a mers...azi insa cand am vrut sa bag celalalt mouse nu a mai mersdeloc si acum nici tastatura nu facut. Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa ai probleme cu placa de baza. daca nu reusesti sa rezolvi cu o reinstalare de sistem, mergi la garantie cu placa de baza.

| CeNzUrAt_4753 a răspuns:

Daca stii sa instalezi driverul din nou... rezolvi repede cand tiai cumparat calculatorul(pc) ti-a dat un CD e il bagi in CD/DVD Raiter si dai auto instal si iti instaleaza singur driverul de care este nevoie sa-mi zici daca nu a mers sa stiu daca a fost asta ok?!