| AllForOneAndOneForAll a întrebat:

va rog frumoas ajuatii_ma nu stiu ce se intampla cu sunetul calculatorului! am bagat placa sunet totul bine, mufa boxelor totul bine.am intrat in my computer hardware totul bine si acolo dar tot nu imi merge sunetul..aici in bara jos dreapta imi arata sunetul instalat cand dau drumu la muzica imi merg toate dar nu se aude nimica boxele sunt functionabile habar nu am ce are.ce sa fac ca sunt cu nervii la pamant.nu am mai patit asa ceva ieri o mers sunetu azi nu

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Ai dat click dreapta in dreapta jos pe iconita de sunet, playback devices si sa alegi placa de sunet(set as default) dupa care sa dai restart la pc?