| alabalaportocalala a întrebat:

Am o problema:atunci cand deschid google chrom-eul imi intra direct intr-o pagina numita"sweetim"cum pot sa fac sa nu-mi mai apara asta si sa-mi intre direct in new tab atunci cand il deschid?

Răspuns Câştigător
| PuLs a răspuns:

Nu am google chrome dar iti sugerez sa te uiti in Options la Tab-ul General si sa cauti pe acolo ceva legat de Homepage.

3 răspunsuri:
| qwerty101010 a răspuns:

Pai sweetim sunt niste emoticoane pentru mess le-ai instalat in pc si din cauza asta ti se deschide google chrome asa...Dezinstaleaza sweetim.Intra in control panel (panoul de control ) Add or remove programs (Adauga sau elimina programe) si gasesti acolo sweetim dai un click pe el si iti apare remove sau uninstall si dai uninstall si mai departe se dezinstaleaza singur tu trebuie sa mai dai eventual un next si finish :d. Sper ca te-am ajutat. Funda? happy

| AndreitsSza a răspuns:

Si mie la fel imi apare... nu stiu de ce imi apare mereu pagina asta numita " sweetim" laughing CAte avem in comun deci nu pot sa te ajut!

| MissYMarYa a răspuns:

Si mi imi apare cv de la un joc.pai sti cum e chromul poti deschie o groaza de google you tobe in bara de sus dai acolo la + sus si alegi google etc si tingi aia cu sweetim ...astea iti apar cand instalezi cv exe(virusat) sweetim nu stiu daca e dar aprinzi pur si simplu alceva sus in bara aia de sus asa fac eu mereu sper ca te-am ajutat. funda?