| ToxicG a întrebat:

Am o... problema. Azi din greseala am dezinstalat Ati Catalyst, care din cate am inteles eu are legatura cu placa video... sau ceva de genul. Am incercat sa-l instalez iar si nu merge.Ce ar trebui sa fac?
Fundita!

Răspuns Câştigător
| VladGH a răspuns:

Da, este driver de placa video. Ca sa stii ce driver trebuie sa instalezi trebuie sa stii ce placa ai. Solutionare simpla? Descarci DriverEasy, instalezi si acolo ii simplu el iti gaseste driverul si apoi apesi si ti-l instaleaza. Linkul de descarcare : http://www.drivereasy.com/. Bafta!

5 răspunsuri:
| T1ramisu a răspuns:

Da si tu mai multe detalii. macar stii ce placa video ai (model) atixxxx

| ToxicG explică (pentru T1ramisu):

Nu stiu... laughing

| ToxicG explică (pentru T1ramisu):

Cred ca asa se numeste : Standard VGA Graphics Adapter... idk

| T1ramisu a răspuns (pentru ToxicG):

Apeleaza la domnu" Google laughing. Un program bun sa-ti aflii componentele este Everest.

| MyKkeyy a răspuns:

Ii mai complicat cheama un specialist!